fbpx

Zmieniamy edukację

W ramach naszego najnowszego projektu pn. Młodzi w Realu.pl stworzyliśmy edukacji obywatelskiej, która jest usługą online pozwalającej nam, członkom i współpracownikom Fundacji PRO tworzyć kursy, lekcje i kluby dostępne nieodpłatnie dla młodzieży między 13 a 16 rokiem życia.

Nasze kursy i zajęcia zdalne są dostępne dla wszystkich młodych ludzi w całej Polsce, są bezpłatne i nie mają żadnych wymagań przyjęcia (o uczestnictwie w zajęciach w czasie rzeczywistym, o limitowanej ilości osób, decyduje kolejność zgłoszeń).

Edukacja jest kontynuowana w mediach społecznościowych, w specjalnie do tego celu stworzonych przestrzeniach:

Kursy online zgodne z koncepcją MOOC (Massive Open Online Courses) mają na celu podnoszenie kompetencji i kwalifikacji użytkowników. Projekt Młodzi w Realu.pl powstał dzięki finansowaniu przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021 – 2030.

Zostań nauczycielem w projekcie Młodzi w Realu.pl

Zapraszamy do współpracy nauczycieli, trenerów, ale także osoby bez dużego doświadczenia edukacyjnego, ale z prawdziwą pasją, o której potrafią ciekawie opowiadać.

Typy zajęć, które prowadzimy:

  • wykłady i warsztaty w ramach programu zjazdów stacjonarnych Akademii Talentów MUER (więcej)
  • kursy i lekcje prowadzone w Białymstoku lub na chatach video typu Zoom Meetings (więcej)
  • kluby tematyczne w formie luźnych, cyklicznych spotkań animatorów z młodzieżą
  • kursy e-learningowe (zapewniamy kompleksową obsługę produkcji) składające się z materiałów video, podcastów i materiałów pomocniczych (więcej)

Masz pomysł na ciekawe zajęcia? Porozmawiajmy!